Przejdź do treści

Żłobek w Łęcznej – Casper

 

Żłobek w Łęcznej Casper – Misja

„… Dziecko zachęcone uczy się wiary w siebie.
Dziecko rozumiane uczy się oceniać.
Dziecko traktowane uczciwie uczy się sprawiedliwości.
Dziecko żyjące w bezpieczeństwie uczy się ufać.
Dziecko przyjmowane takim, jakim jest uczy się akceptować.
Dziecko traktowane uczciwie uczy się prawdy.
Dziecko otoczone przyjaźnią uczy się szukać w świecie miłości.”

Doroty Law Nolte

Żłobek w Łęcznej – jak w domu

Nasz żłobek jest odpowiednim miejscem dla Twojego Dziecka. Tu każdy maluch otoczony troskliwą opieką miło spędzi czas. Staramy się, aby każde Dziecko jak najlepiej znosiło rozłąkę z Rodzicami i czuło się u nas jak w domu. Gwarantujemy całodzienne wyżywienie maluszków uwzględniając wskazania i sugestie Rodziców. Nasz żłobek proponuje pogodne, beztroskie i radosne dzieciństwo Maluchów, gdzie nauka będzie zabawą a zabawa przyjemnością. Razem z wychowawcami budujemy atmosferę ciepła rodzinnego, wzajemnego zaufania i pełnej akceptacji, aby Dzieci powracały co dzień, zawsze uśmiechnięte i radosne.

Zapraszamy na stronę Casperka – kliknij tutaj

Polub nas ? na Facebooku – kliknij tutaj

 

 

 

 

 

Skip to content