Przejdź do treści

Rekrutacja do Casperka w Łęcznej 2020/2021

Rekrutacja na nowy rok przedszkolny trwa również w czasie kwarantanny. Zapisz Dziecko do 20 kwietnia, a otrzymasz RABAT.

Kochani Rodzice,
zapraszamy Dzieci w wieku od 15 miesięcy do 6 latek. 👨‍👧‍👧👩‍👦‍👦Dysponujemy ponad 700 M2 PRZESTRONNYCH, NOWYCH I WIDNYCH PRZESTRZENI do nauki i zabawy. 🏘🏨🌞🌞. Od września 2020 będzie również ZERÓWKA, a zdaniem Rodziców i Nauczycieli PRZYGOTOWUJEMY DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NAJLEPIEJ w okolicy 👍👑👑👑

Od wielu lat cieszymy się pozytywną opinią społeczną, nie tylko w okręgu Łęczyńskim, ale przede wszystkim na Lubelszczyźnie – czego dowodem jest 🏵🏅🎖💪WYGRANA W PLEBISCYCIE „Kuriera Lubelskiego” na Najlepsze Przedszkole w województwie. 🏆🥇CECHUJE NAS WYSOCE WYKWALIFIKOWANA KADRA, która chętnie uczestniczy w licznych szkoleniach 🎓🎓✒️. Ostatnio koncentrujemy się na Spektrum Autyzmu i Zespole Aspergera, Zespole Downa oraz innych zaburzeniach rozwojowych (w tym emocjonalnych). Bogatą listę szkoleń i kursów oraz studiów znajdą Państwo na stronie www placówki w sekcji przedstawiającej każdą Specjalistkę kadry. 📜🖋👩‍🎓👩‍🎓👩‍🎓

W związku z sukcesywnym rozwojem Casperka, możemy poszczycić się wieloma zajęciami dodatkowymi, skierowanymi do Dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności, których pobyt w przedszkolu i żłobku jest BEZPŁATNY. 👛

NIEZWYKŁE BOGACTWO ZAJĘĆ W CENIE CZESNEGO potwierdza przedstawiona niżej lista:

🐕 dogoterapia (zajęcia z psem),
– felinoterapia (zajęcia z kotem), 🐈🐈
– smykomultisensoryka (zajęcia rozwijające wszystkie zmysły dla grupy żłobkowej), 👅👂👃👣
– arteterapia, 🎨🎭🖌
👌✍️✌️terapia ręki,
– zajęcia z psychologiem,
– zajęcia z pedagogiem specjalnym,
– zajęcia z logopedą,
– zajęcia z fizjoterapeutą,
– zajęcia z terapeutą Integracji Sensorycznej,
– Trening Umiejętności Społecznych (prowadzony przez kilku terapeutów),
– rytmika i tańce, 🎼🎹🎤
– język angielski, 🇺🇸 🇬🇧
– zajęcia psychoruchowe oraz teatrzyki 🎭, wyjazdy 🎪🚌 🎡, koncerty 🎺🎸🎷 ,warsztaty 🥗🥁🔭⚗️✂️.

Indywidualne zajęcia prowadzimy w gabinetach specjalistycznych, które są wyposażone w nowoczesne pomoce dydaktyczne, rewelacyjnie wspomagające przebieg terapii.

Ponadto stworzyliśmy WIELE AUTORSKICH PROGRAMÓW, które z przyjemnością realizujemy. Są to między innymi: – 🇵🇱 „Program patriotyczny”; – 🧠 🧮 „Casperkowa matematyka”; – 🥦🥑🍲🍜🍝 „Program kulinarny”; – „Program Treningu Umiejętności Społecznych”; – „IKEE – Integracja, Komunikacja, Emocje, Empatia”; – 🗣 „Casperek czyta”. A to tylko niektóre z bogatej oferty Casperka.

Na uwagę zasługuje fakt, iż 👩 PSYCHOLOG JEST DO DYSPOZYCJI 5 DNI w tygodniu.⌛️ Istnieje również możliwość prywatnych zajęć terapeutycznych/ konsultacji/ porad dla Dzieci i Rodziców z uwzględnieniem terminów popołudniowych oraz weekendowych (sobota). 📆 Wystarczy uprzedni kontakt telefoniczny w celu ustalenia wizyty w gabinecie.

Casperek jako jedyna placówka edukacyjna w Łęcznej przystąpiła do Programu Czyste Przedszkole, Czysty Żłobek. Wraz ze specjalistami akcji dbamy o czyste i zdrowe powietrze w pomieszczeniach, gdzie przebywają Państwa Dzieci 😀 💙💙💙

Przedszkole i Żłobek Casper TO SZANSA NA SUKCES 🥇🏵🏆🏆DZIECI, W POŁĄCZENIU Z FANTASTYCZNĄ PRZYGODĄ 😀

Zapisz swoją Pociechę, zapraszamy 😀
Zadzwoń,📱 tel.: 513 727 291, a gdyby linia była zajęta 😀 ściągnij plik z Kartą zgłoszenia Dziecka ze strony www 🖥
http://leczna.przedszkolecasper.eu/rekrutacja-zlobka-przeds…

rekrutacja-1

Skip to content