Przejdź do treści

Rada Pani Psycholog

Psycholog radzi:
Kochani!
Zatrzymajmy się na chwilę, popatrzmy jak pięknie świeci słońce. Zastanówmy się, co jest w życiu najważniejsze… i nie przesadzajmy z ilością zadań, prac plastycznych – dajmy Dzieciom trochę swobody, czy po prostu słodkiego szaleństwa. One wiedzą najlepiej na co mają ochotę. Przerwa od przedszkola to fantastyczna okazja, żeby nadrobić stracony czas z dziećmi. Pokażmy im, jak bardzo je kochamy, jak brakowało nam siebie… (biorę pod uwagę również opcję, że po kilku tygodniach nadwerężania anielskiej cierpliwości, jednak woleliby Państwo posłać Dzieci do przedszkola…J).
Śmiechem – żartem… Grożę paluszkiem tym Rodzicom, którzy dla świętego spokoju włączają bajki swoim Pociechom. Można – ale z umiarem i najlepiej jako forma nagrody za cały, GRZECZNY dzień.
Do miłego zobaczenia! Pani Marta z Córeczka ❤️

 

Skip to content