Przejdź do treści

Pora Roku „Jesień”

Przedszkole w Łęcznej Casper, przedszkole Łęczna - Pora roku - Jesień / CoDziennik Łęcznej

Na zajęciach Pani Klaudia rozmawiała z dziećmi na temat naszej pory roku i odpowiednim ubiorze. Później Dzieci wyklejały z kolorowego papieru płaszczyki według własnej koncepcji… 🙂 Kliknij by wejść na stronę www – Przedszkole w Łęcznej Casper


Galeria w roli głównej … Casperki, znajdź swoją pociechę, oceń komentuj i polecaj

<script>(function(i,s,o,g,r,a,m){i[’GoogleAnalyticsObject’]=r;i[r]=i[r]||function(){(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)})(window,document,’script’,’https://www.google-analytics.com/analytics.js’,’ga’);ga(’create’, 'UA-90568817-6′, 'auto’);ga(’send’, 'pageview’);</script>

Skip to content