Żłobek w Łęcznej Casper, przedszkole Łęczna - Konkurs / CoDziennik Łęcznej

5/5 (2)

Czy Casperki zasługują na 5 gwiazdek?

Kochani Rodzice,
CASPERKOLANDIA to wakacyjny konkurs dla Waszych Pociech i dla Was :). Super nagrody wręczymy we wrześniu! Już w sierpniu pokażemy, co to będą za wspaniałości :D, mamy kilka pomysłów, musimy zrobić zakupy i piękne zdjęcia nagród :).
Konkurs trwa od 4 sierpnia do 10 września 2017 roku. W konkursie mogą wziąć udział tylko Casperki i ich Rodzice włącznie z osobami, które dołączą do nas we wrześniu. Nagrodzimy zdjęcia Casperków z wakacji. Można przesłać więcej niż jedną fotografię, maksymalnie 5. Każde zdjęcie to kolejna szansa na nagrodę główną. Oprócz 3 nagród głównych przygotujemy upominki dla każdego, kto weźmie udział w CASPERKOLANDII. Zdjęcia należy przesłać na adres mejlowy > konkurs@przedszkolecasper.eu podając w tytule wiadomości imię i nazwisko Casperka. W konkursie biorą udział 4 lokalizacje > Łęczna, Lubartów, Firlej i Wola.
Drugim zadaniem w CASPERKOLANDII, tym razem dla Rodziców :), jest napisanie opinii (prosimy o 5 gwiazdek 🙂 w Google Maps. Prosimy wpisać w wyszukiwarce Google: Przedszkole Casper Łęczna lub Przedszkole Casper Lubartów. Po prawej stronie powinny wyświetlić się zdjęcia przedszkola, lokalizacja i możliwość umieszczenia opinii. By ją dodać należy mieć adres e-mailowy na gmail.com
W razie pytań prosimy o kontakt na adres konkurs@przedszkolecasper.eu
Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.
Bardzo mocno (chcieliśmy napisać gorąco, ale może niektórzy już mają dosyć upałów :)) zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie 🙂 Kliknij by wejść na stronę www – Przedszkole w Łęcznej Casper

Podziel się tym wpisem przez profile społecznościowe i e-mail